Jaki prezent na 50 urodziny dla niej? 8 propozycji, które pokochasz

Co kupić na 50 urodziny? Zwłaszcza dla osoby, która wydaje się, że wszystko ma? Jaki prezent na 50 urodziny dla niej będzie odpowiedni? Okazuje się, że istnieje mnóstwo możliwości. Co wybierzesz?

Prezent na 50 urodziny dla niej. Lot motolotnią

Jak to jest poczuć się wolną jak ptak? Spełnić marzenia o lataniu? Wznieść się nad ziemią całkiem inaczej niż dotychczas? 🙂

Lot motolotnią daje niesamowitą możliwość poczucia piękna świata z całkiem nowej perspektywy. Tego nie da się opisać. To trzeba przeżyć. Koniecznie!

prezent na 50 urodziny dla niej

Klasyczny prezent na 50 urodziny dla niej

Oczywiście można też klasycznie, niezmiennie dobrze odbierana jest biżuteria, która cieszy w wielu wydaniach. Mamy dostęp do nieskończonej ilości wzorów i typów. Jeśli obdarowywana osoba jest nam bliska, świetnym pomysłem są także perfumy. Możemy ponadto wybrać dobrą butelkę wina lub innego alkoholu, a także sprezentować dobrej jakości kosmetyki, na przykład do zorganizowania domowego spa.

A może rower?

Choć rower to prezent, który często kojarzy się z upominkami wręczanymi dzieciom, to nic nie stoi na przeszkodzie, by dwukołowca sprezentować pięćdziesięciolatce. To może być naprawdę świetny prezent – idealny na co dzień i weekend. Może służyć prawie przez cały rok do zdrowej aktywności i do przemieszczania się na dłuższych i na krótszych odcinkach. To prezent z kategorii bardzo praktycznych i motywujących.

To, co na rower?

Prezent na 50 urodziny dla niej. Sesja zdjęciowa

Być może dobrym pomysłem będzie zmysłowa, bardzo kobieca sesja zdjęciowa? Lub sesja rodzinna? Wprawiony fotograf sprawi, że podczas sesji jubilatka będzie się świetnie bawić, a na koniec otrzyma wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć.

Prezent na 5 urodziny. Kolacja w ciemności

A może kolacja w ciemności (opcja dostępna w wielu miejscach w Polsce)? Lub kolacja w restauracji na wyłączność z zespołem, który zagra tylko dla niej? Na taką kolację pięćdziesięciolatka może się wybrać oczywiście z mężem, przyjaciółką lub w większym gronie.

Weekend w spa

Czyli dopieszczenie i wytchnienie w jednym. Sposób na prawdziwy regenerujący czas, wypoczynek, i naładowanie akumulatorów. Nieważne czy wyjedziesz nad morze, w góry, niedaleko od domu, czy trochę dalej – najlepszy wyjazd to taki z “dodatkowymi atrakcjami”. Weekend w spa to jeden z lepszych pomysłów na prezent na 50 urodziny dla niej.

Wypad w góry

A może aktywny wypoczynek w górach? W Polsce mamy do wyboru większe i mniejsze wzniesienia, które można zdobyć przy odrobinie aktywności. Satysfakcja przy tym gwarantowana. Poza tym góry są piękne o każdej porze roku, i niezależnie kiedy się przyjedzie, mamy dostęp do wielu różnych atrakcji.

Lekcje języka angielskiego – roczny opłacony kurs

Innym pomysłem na oryginalny prezent na 50 są lekcje języka angielskiego wykupione na cały rok w dobrej szkole językowej, najlepiej zakończone wspólną zagraniczną wycieczką, co by można było sprawdzić zdobyte wcześniej umiejętności.

I co Wy na to? Który prezent na 50 urodziny dla niej wybieracie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *