Jaki prezent na 50 urodziny?

Nie ma dwóch takich samych osób, tak jak nie ma dwóch identycznych kobiet w wieku 50 lat. To oczywiste. Są jednak pewne zasady, które ułatwiają nam życie. Chociażby w tak trudnym temacie, jakim jest wybór prezentu. 50 urodziny to piękny jubileusz. Nic dziwnego, że chcemy go w wyjątkowy sposób uczcić. Jaki prezent na 50 urodziny warto wybrać? Co ma szansę się spodobać właściwie każdej kobiecie?

prezent na 50 urodziny

Prezent na 50 urodziny – portret ze zdjęć

Dobry pomysł na prezent na 50 urodziny dla osoby sentymentalnej oraz mającej wolną ścianę w domu to portret wykonany ze zdjęć. Usługę jego wykonania można zlecić lokalnemu artyście. Odpowiednią osobę można znaleźć również online. Na portrecie może znaleźć się kilka najbliższych osób. Malowanie odbywa się na wzór dołączonego zdjęcia lub kilku fotografii.

Prezent na 50 urodziny – fotoksiążka

“50 szalonych lat Joli”, “50 lat mojej kochanej Mamy” – wystarczy wybrać napis i stworzyć książkę z wybranych fotografii. Oczywiście nie będziemy robić jej samodzielnie, tylko zlecimy zadanie specjalistycznej firmie.

Jeśli mamy wystarczająco czasu, możemy dodatkowo rozplanować napisy, dodać zabawne teksty. W wielu przypadkach całą fotoksiążkę można rozplanować samodzielnie w programie graficznym i jedynie zlecić wydruk finalnej wersji specjalistycznej firmie.

Prezent na pięćdziesiątkę – biżuteria

Biżuteria to prezent, który niemal zawsze przyjmowany jest z entuzjazmem. Oferta znanych, sieciowych i niszowych jubilerów jest przeogromna, a prezent można wybrać, uwzględniając budżety o różnych wysokościach.

Jeśli nie chcesz ryzykować, wręcz bon upominkowy do wybranego salonu jubilerskiego.

Prezent na 50 urodziny – bon na masaż

Nie ma nic lepszego niż kilka chwil w specjalistycznym salonie kosmetycznym. Można sprezentować drugiej osobie relaks i prawdziwą odnowę. Możliwości jest nieskończenie wiele. Może być to peeling oraz aromatyczny masaż, masaż kamieniami, kąpiel w czekoladzie…Oferta salonów SPA jest bardzo szeroka.

Prezent na pięćdziesiątkę – bilet na kabaret

Są zespoły, które rozśmieszają do łez. Są spektakle, które na długo zapadają w pamięci (nawet tematyczne, takie jak “Klimakterium”). Powód do śmiechu jest zawsze, wystarczy poczytać opinie i wybrać dobre wydarzenie. Następnie wręczyć zaproszenie jubilatce.

Prezent na 50 – kolacja w ciemności

W niektórych hotelach w Polsce można skorzystać z ciekawej opcji zjedzenia kolacji w całkowitej ciemności. Serwowane posiłki są tajemnicą, co sprawia, że samo jedzenie jest dużo bardziej ekscytujące. Na zakończenie spotkania goście spotykają się z kucharzem i odgadują, co mieli na talerzu. Na koniec otrzymają certyfikat smakosza.

Prezent na pięćdziesiątkę – sesja fotograficzna

Prezent w formie specjalistycznej sesji zdjęciowej to pamiątka na lata. Zazwyczaj uwzględnia pewną cenę, która pozwala na wykonanie fotografii w wybranym miejscu czy konwencji. Dobry fotograf może zdziałać cuda. Fotografie mogą być wykonane w ramach sesji rodzinnej, ale również dużo bardziej pikantnej… w formie sesji solo, bardzo zmysłowej, czy nawet nago.

Prezent na 50 urodziny – sztabka złota

A może zamiast pieniędzy, które często wręczamy na urodziny, sprezentować sztabkę złota, zamkniętą w pięknym opakowaniu z dodatkową dedykacją od serca? W mennicach znajdziemy wiele pięknych gotowych wzorów.

Prezent na 50 urodziny – wspomnienia

Bardzo wiele kobiet po 50 już nie kolekcjonuje rzeczy, ale przeżycia. Dlatego świetnym pomysłem na prezent jest wycieczka, przelot balonem, nauka jazdy samochodem rajdowym, kurs florystyczny, bilety na koncert, kurs kulinarny, i wiele, wiele innych.

A Wy jaki prezent polecacie na 50 urodziny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *