Z dystansem do zmarszczek. 7 sposobów, jak usunąć zmarszczki skutecznie

Przychodzi taki wiek, że zmarszczkom się już nie da zapobiegać. One po prostu się pojawiają. I godzisz się z nimi. Bo co masz w sumie zrobić?

No tak, możesz się naciągać i prasować. Jednak nie wszystkie tego chcemy. Dla niektórych z nas to za dużo. I wtedy właśnie niejako dla pocieszenia, a może dla akceptacji zastanego stanu rzeczy mówi się o starzeniu z godnością. Tylko co to właściwie znaczy? Nawet jeśli miałabyś być “pomarszczona” i mieć “zmarszczkę na zmarszczce”, to nawet wtedy możesz się z tego śmiać…I po prostu mieć dystans do zmarszczek.

Możesz polubić swoje zmarszczki…albo…

Zmarszczki sprawiają, że Twoja twarz wygląda jak złożona kilka razy. Patrzysz w lustro i widzisz swoją mamę albo nie możesz zrozumieć, kim jest ta kobita po drugiej stronie. Jednak…

Prawda jest taka, że zmarszczki to znak, że przeżyłaś swoje życie.

Każda zmarszczka to osobna historia. Mądrość, doświadczenie i życiowe lekcje.

Nie czujesz tego?

Nic nie szkodzi. Jest też inny sposób.

Jak usunąć zmarszczki naprawdę skutecznie?

  1. Zamiast usuwać zmarszczki…usuń z domu po prostu lustra 😉
  2. Nie chcesz wyrzucać luster przez okno z obawy przed rozbiciem i 7 latami nieszczęść? Po prostu przestań  polerować lustra. Brudne pokażą mniej.
  3. Możesz też  nałożyć krem przeciwzmarszczkowy na…lustro, zamiast na twarz. Od razu przestaniesz widzieć zmarszczki! Każdy krem na zmarszczki będzie skuteczny, tak, jak mówią w reklamach!
  4. Jest też inny sposób. Zanim spojrzysz w lustro – zdejmij okulary. Dodatkowy bonus – kurzu i pajęczyn też nie zobaczysz.
  5. Możesz ponadto nieco przygasić światła w łazience, dzięki temu zobaczysz mniej…
  6. A najlepiej od razu zafunduj sobie zamiast elektryki światło świec. To naprawdę działa! Lepiej niż najdroższy krem.
  7. Na zmarszczki na czole najlepsza będzie grzywka, a na twarz woalka, która może wpisywać się w “modne” ostatnimi laty maseczki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *