Randkowanie online? To Cię może zaskoczyć!

Mamy świat, jaki mamy. Rzeczywistość wybitnie nie sprzyja spotkaniom, co jednych interesuje bardziej, innych mniej. Jedni się stosują do zaleceń i zakazów, inni nie bardzo. Tak czy inaczej wiele opcji nam odebrano – wyjścia do kina, teatru, restauracji, pubów, na koncerty i wiele innych. Dlatego jeszcze nigdy wcześniej randkowanie online nie było tak popularne jak dzisiaj. Co możemy dowiedzieć się, wchodząc na portale randkowe? O tym poniżej.

Wpis zainspirowany Waszymi rozmowami na grupie kobietapo50.

randkowanie po 50

Randkowanie online po 50?

Gdy się zdecydujesz, dowiesz się:

  1. Że mężczyźni uwielbiają czapki i okulary przeciwsłoneczne. Można rzec, że co drugi pan się w ten sposób kamufluje…ukrywa przed żoną. Może też powód jest inny, bo czapki i ciemne okulary pozwalają mężczyznom ukryć zmarszczki lub utratę włosów?
  2. Niektórzy zamieszczają niewielkie, słabej jakości zdjęcia, na których niewiele widać.
  3. Bywa, że na pierwszym planie fotografii znajduje się wielka torba, walizka, reklamówka, za którą kryje się kandydat gotowy na spotkania. Boi się czy co?
  4. Co drugi pan ma kłopoty z pamięcią, bo nie pamięta, że dotknięty jest wadą prawną…w postaci żony. Stąd te rozmazane zdjęcia pewnie.
  5. Niektórzy szukają przygody lub alkoholu. Umawiają się na noc. Lub…przychodzą do wybranki poznanej online tak długo, jak im się to opłaca. Tak często zaglądają do barku, aż skończy się alkohol. Potem znikają bez słowa.
  6. Są też tacy, którzy zamieszczają zdjęcia w białych podkoszulkach, w klapkach japonkach, z miną zaciętą. Pokazują mięśnie, chwalą się,…że mają takie duże i w ogóle.
  7. Gdy już w końcu jakimś cudem znajdziesz na portalu kogoś odpowiedniego, to okazuje się on cudzoziemcem, który szuka zamożnej…Polki.

Czy portale randkowe są złe? Pewnie nie. Można szukać igły w stogu siana i znaleźć. Mieć szczęście. Można też dodać sobie pewności siebie po rozstaniu, gdy otrzymamy setki wiadomości od…mężczyzn, nieważnie, że o różnych zamiarach.

Zdarza się, że na portalach randkowych spotykamy wartościowych mężczyzn. Trzeba jednak być uważną i wyczuloną. Szansa na dobrą relację istnieje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *