Halle Berry – piękna po 50

Halle Berry to znana amerykańska aktorka. Przyszła na świat w 1966 roku. Ma 53 lata, choć wcale nie wygląda. Na pewno to zasługa wielu zabiegów, do których większość z nas nie ma dostępu, a ona czerpie z nich  pełnymi garściami.

Uważana za sekssymbol XX wieku, choć można uznać, że w XXI wieku również szokuje i wzbudza powszechny zachwyt. Nie boi się rozebrać przed fotografem. Choć swoją sławę zawdzięcza nie tylko pięknym kształtom, ale talentowi. Otrzymała Oscara za rolę pierwszoplanową w „Czekając na wyrok”. Lubicie  Halle Berry?

„Pozwól, że ci coś powiem – bycie piękną kobietą nie oszczędzało mi niczego w życiu. Bez bólu serca, bez kłopotów. Miłość była trudna. Piękno jest w zasadzie bez znaczenia i zawsze jest przejściowe.” Halle Berry

„Kiedy byłem dzieckiem, moja mama powiedziała mi, że jeśli nie będziesz umiała przegrywać, to nie ma szans, byś była kiedykolwiek dobrym zwycięzcą.” Halle Berry

„Przez całe moje życie boję się tego samego, że zostanę porzucona”. Halle Berry

“Czasy się zmieniły, ale ludzie wciąż są tacy sami. Wciąż szukamy miłości i to zawsze będzie nasza walka jako istoty ludzkie. Halle Berry”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *