“Moja skóra nie jest już idealna, ale moje życie w końcu tak” Demi Moore

Demi Moore w listopadzie skończy 56 lat. To jedna z najbardziej znanych amerykańskich aktorek, producentek i reżyserek. Kojarzona zwłaszcza z filmem “Uwierz w ducha” oraz “Striptiz”.

W mediach społecznościowych dała się poznać, jako osoba nieobawiająca się…zestarzeć. Moore pokazuje się widzom w naturalnej odsłonie, jak mówi -“bez fałszu i barier”.

Nie kryje, że z wiekiem lubi się coraz bardziej, choć jej ciało nie jest doskonałe. Swoje podejście do niego opisuje w książce “Inside Out”, gdzie mówi o bezbronności, sile i akceptacji.  Dzieli się swoją historią uzależnienia, bolesnymi rozwodami, czy traumami z dzieciństwa. Pisze także o typowych dla kobiet dylematach, czy jest dobrą matką, dobrą kobietą.

źródło: https://www.instagram.com/p/B3FQlrDHkop/

Zdecydowanie uważam, że piękno zaczyna się od środka. Możesz zrobić wszystko, co chcesz na zewnątrz, ale jeśli wnętrze nie wygląda lub nie czuje się dobrze, to nie wiem, czy cokolwiek, co robisz na zewnątrz, będzie wystarczająco dobre. Moja skóra już nie pasuje mi tak idealnie jak wcześniej, ale moje życie tak. W rzeczywistości komfort, który odczuwam na skórze, jest największym darem. Bardzo się cieszę, że jestem tam, gdzie jestem. Myślę, że śmiech i radość życia to jedno z najlepszych antidotum na starzenie się, jakie możesz mieć. Ogólnie myślę, że wciąż mam około 5 lat.”

Demi Moore nie boi się pokazać nago po 50. Pozuje w magazynie. I robi to z ogromnym wdziękiem.

“Już nie traktuję swojego ciała jak wroga. Doceniam i patrzę na całą siebie. Wiem, że moje ciało wiele dla mnie zrobiło. Pozwoliło mi urodzić troje dzieci. Pozwoliło mi odkrywać różne role aktorskie i nauczyło mnie, jak być silną.”

Demi Moore jako pierwsza aktorka uzyskała wynagrodzenie w wysokości 12 milionów dolarów, dorównując tym samym mężczyznom. Osiągnęła coś, co wielu innym aktorkom się nie udało.

“Wierzę, że gdy odczuwamy smutek, gniew, ból lub gorycz, to szybciej się starzejemy. Nie oznacza to, że zawsze będziemy czuć się szczęśliwi. Ale ważne jest, aby nie trzymać się zbyt długo trudnych emocji”

“Obecnie wolę być piękną kobietą w moim wieku niż desperacko próbować wyglądać na 30” Demi Moore.


Lubicie Demi Moore?

2 myśli na temat ““Moja skóra nie jest już idealna, ale moje życie w końcu tak” Demi Moore

 • 29 października, 2019 o 7:37 am
  Permalink

  Zgadzam się z nią.Trzeba kochać siebie i akceptować taką jaką się jest.Najważniejsza jest pogoda ducha,empatia,uśmiech,luz do życia.I świadomość,że nic nie muszę,ale wszystko mogę.

  Odpowiedz
 • 29 października, 2019 o 7:40 am
  Permalink

  Też tak mam.. Jednak nie przestanę dbać o sobie.. fizycznie a tym bardziej wewnętrznie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *