Dlaczego czerwony kolor jest idealny dla kobiety po 50?

Czerwień to kolor dominujący, bezsprzecznie uważany za jeden z najpiękniejszych. Przyciąga uwagę, dodaje pewności siebie, jest wyjątkowo twarzowy, pełen pasji i ekspresji. I można go nosić w każdym wieku. Jest wprost stworzony dla kobiet po 50. Dlaczego?

czerwony kolor

Seksapil to nasza broń kobieca

Kolor czerwony uważany jest za szczególnie seksowny. Jest symbolem miłości i intymności, choć z drugiej strony uważany bywa za agresywny. To dlatego wiele kobiet się go obawia…Całkiem niepotrzebnie.

Wystarczy założyć czerwoną sukienkę, by skupić na sobie spojrzenia innych osób. Czerwień sprawia, że wyglądamy bardziej atrakcyjnie, świeżo, zmysłowo. Ma w sobie siłę, której nie ma żadna inna znana barwa.

W końcu zakładając czerwoną bluzkę, czy spódnicę, wysyłamy mężczyźnie sygnał, a on go błyskawicznie odbiera, oceniając nas jako kobietę atrakcyjną i godną uwagi. To naprawdę działa, co potwierdzają wyniki badań!

 

Jestem. Kolor, który widać

Nie brakuje kobiet, które narzekają, że po 50. czują się niewidzialne.

Czerwień pozwala sobie poradzić z tym problemem, czy to w formie sukienki, płaszcza, kurtki, spodni – przyciąga wzrok, sprawia, że wszyscy Cię widzą, zwyczajnie nie ma innej opcji.

Nie sposób nie zwrócić na Ciebie uwagi. W końcu “jesteś”, prawda? I czasami warto to wykrzyczeć!

Czerwień wpływa na Twój sposób bycia

Dlaczego warto zakładać czerwone rzeczy? Bo to, jak wyglądamy, jaką odzież zakładamy, wpływa na to, jakie jesteśmy. Czerwień błyskawicznie dodaje pewności siebie, zmienia samopoczucie, sprawia, że czujesz się seksowna i kobieca.

Badania wykazały, że 2 na 5 kobiet wierzy, że założenie czegoś czerwonego daje im pewność siebie i czyni je skuteczniejszymi w pracy. I najczęściej właśnie tak się dzieje!

Jak nosić czerwień po 50?

Po pierwsze dobrze dobrze odcień czerwieni do karnacji.

  • ciepłe odcienie czerwieni – krwista czerwień, bordo, ceglasta są najlepsze dla kobiet o włosach rudych, kasztanowych, miodowych
  • zimne odcienie czerwieni – wiśniowy dla blondynek, szatynek i brunetek o chłodnym typie urody.

Po drugie zdecyduj się na to, na co masz ochotę. Niekoniecznie od razu czerwoną sukienkę, może być to czerwony pasek, obuwie, torebka czy kurtka.

Pamiętaj – noś czerwony – jeśli dobrze się w nim czujesz. W przeciwnym wypadku – nie warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *